Aksiyel Fanlar

FE3owlet
Ürün spesifikasyonu:
Ek olarak dalgalı ön kenarlı biyonik, verimli kanat. Devrim niteliğinde geliştirilmiş özellikleri sayesinde bu kanat, zikzaklı arka kenarı ve kanatçığı ile rol modeli olarak alınan baykuşun özelliklerini doğada bulunan başka bir rol modeli ile bir araya getirir: Kanadın dalgalı ön kenarı, kambur balinanın üzerinde tüberküller bulunan göğüs yüzgeçlerini örnek alarak tasarlanmıştır. Bunun sonucunda üstün verimliliğe sahip bir kanat elde edilmiştir.
Özellikler ve nitelikler:
Minimum gürültü oluşumunda en uygun verimlilik derecesi sayesinde çok düşük işletim maliyetleri %100 devir kontrollü hacim akışı ve ayarlanabilir kanat açısı sayesinde olağanüstü esneklik 2 kademede dinamik dengeleme sayesinde çok sessiz çalışma ve uzun kullanım ömrü Her türlü montaj durumu için uygun kompakt ölçüler Çok sayıda onay belgesi (örn. VDE, UL, CCC, EAC, CE)
Motor konseptleri:
Dıştan rotorlu motorlar: Fana uyarlanmış, entegre edilmiş kontrol üniteli EC teknolojisi ECblue AC teknolojisi
FE2owlet
Ürün spesifikasyonu:
Evrensel kullanım için biyonik, sessiz çalışan kanat. Rol modeli baykuş olan bu kanat, sesi en üst düzeyde azaltmak için zikzaklı bir arka kenara ve bir kanatçığa sahiptir. Mevcut boyutlar 250 - 1.250 mm, 52.000 m³/h'ye kadar hacimsel debi ve 418 Pa'ya kadar statik basınç artışı.
Özellikler ve nitelikler:
Asgari seviyede gürültü oluşumunda en uygun verimlilik sayesinde düşük işletim maliyetleri %100 devir sayısı ile kontrol edilebilen hacimsel debi sayesinde yüksek esneklik 2 kademede dinamik dengeleme sayesinde çok sessiz çalışma ve uzun kullanım ömrü Her türlü montaj durumu için uygun kompakt ölçüler Güncel ErP yönergesi uyarıncadır Çok sayıda onay belgesi (örn. VDE, UL, CCC, EAC, CE)
Motor konseptleri:
Dıştan rotorlu motorlar:
Fana uyarlanmış, entegre edilmiş kontrol üniteli EC teknolojisi ECblue AC teknolojisi
FFowlet
Ürün spesifikasyonu:
Alçak basınçlar için optimize edilmiş, biyonik, sessiz çalışan kanat. Rol modeli doğadan alınan bu kanat, sesi azaltmak için yumuşak zikzaklı bir arka kenar ve özel bir kanatçık ile donatılmıştır. Mevcut boyutlar 500 - 910 mm, 24.500 m³/h'ye kadar hacimsel debi ve 150 Pa'ya kadar statik basınç artışı.
Özellikler ve nitelikler:
Düşük basınç kayıplı uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır Tarım uygulamaları için optimize edilmiştir Aşırı çalışma koşulları için koruma sınıfı IP55 ve kaplamalı kanatlar Biyonik kanat tasarımı nedeniyle asgari seviyede gürültü oluşumunda en uygun verimlilik sayesinde düşük işletim maliyetleri %100 devir sayısı ile kontrol edilebilen hacimsel debi sayesinde yüksek esneklik 2 kademede dinamik dengeleme sayesinde çok sessiz çalışma ve uzun kullanım ömrü Her türlü montaj durumu için uygun kompakt ölçüler Güncel ErP yönergesi uyarıncadır Çok sayıda onay belgesi (örn. UL, CCC, GOST, CE) Hızlı bir şekilde işletime almak için belirtilen kablo
Motor konseptleri:
Dıştan rotorlu motorlar:
AC teknolojisi İçten rotorlu motorlar: Fana uyarlanmış, entegre edilmiş kontrol üniteli ECblue teknolojisi
ZAplus
Ürün spesifikasyonu:
Modern hava yönlendirmesi: Esnek, ekonomik ve çevre dostu fan sistemi. Kılavuz tekerlekli, motor süspansiyonlu ve kısa difüzörlü bu optimize edilmiş tam nozül, FE2owlet fanları ile kombine edilir. Bu çok işlevli sistem, yüksek basınçlar, ideal etkinlik dereceleri ve düşük ses emisyonları sunar. Mevcut boyutlar 450 – 1.000 mm, 40.000 m³/h'ye kadar hacimsel debi ve 420 Pa'ya kadar statik basınç artışı.
Özellikler ve nitelikler:
Entegre edilmiş verimlilik garantili akıllı havalandırma sistemi Biyonik kanat tasarımı ve aerodinamik açıdan optimize edilmiş ZAplus nozülü nedeniyle asgari seviyede gürültü oluşumunda en uygun verimlilik sayesinde düşük işletim maliyetleri %100 devir sayısı ile kontrol edilebilen hacimsel debi sayesinde yüksek esneklik Yüksek performanslı kompozit malzemeden üretilmiş, korozyona uğramayan nozül sayesinde korozyona karşı yüksek koruma 2 kademede dinamik dengeleme sayesinde çok sessiz çalışma ve uzun kullanım ömrü Yüksek kaliteli difüzör ile hava performansı daha da arttırılabilir (ZAplus+) Ambalaj gerekli olmadığından düşük taşıma masrafları Güncel ErP yönergesi uyarıncadır Çok sayıda onay belgesi (örn. VDE, UL, CCC, EAC, CE)
Motor konseptleri:
Dıştan rotorlu motorlar
EC teknolojisi ECblue: fana uyarlanmış, entegre edilmiş kontrol üniteli AC teknolojisi
MAXventowlet
Ürün spesifikasyonu:
Modüler ve yüksek performanslı fanı özel gereksinimlerinize en iyi şekilde uyarlayabilirsiniz. Yüksek performanslı motorların esnek aerodinamiğe sahip son derece modüler bir sistem ile kombinasyonu sayesinde çalışma noktasına yönelik gereksinimler hassas, verimli ve sessiz bir şekilde yerine getirilebilmektedir. Rol modeli doğadan alınan kanatlar, sesi azaltmak için zikzaklı bir arka kenar ile donatılmıştır. Mevcut boyutlar 315 – 1400 mm, 144.500 m³/h'ye kadar hacimsel debi ve 2.200 Pa'ya kadar statik basınç artışı.
Özellikler ve nitelikler:
Biyonik kanat tasarımı nedeniyle asgari seviyede gürültü oluşumunda en uygun verimlilik sayesinde düşük işletim maliyetleri İçten rotorlu motorlar sayesinde yüksek güç yoğunluğu Eurovent uyarınca kısa ve uzun gövde 2 kademede dinamik dengeleme sayesinde çok sessiz çalışma ve uzun kullanım ömrü Güncel ErP yönergesi uyarıncadır 2014/34/AB Direktifi uyarınca cihaz grubu II'ye ait gazlar (G) ve tozlar (D) için ATEX kategorisi 1 ve 2
Motor konseptleri:
İçten rotorlu motorlar
IEC, NEMA ve diğerleri istek üzerine
Dıştan rotorlu motorlar Fana uyarlanmış, entegre kontrol cihazlı EC teknolojisi ECblue
FE2owlet-ECQ
Ürün spesifikasyonu:
Biyonik FE2owlet kanatlı küçük fan. Gıda soğutması alanı için optimize edilmiş olan bu EC küçük fanlar, yüksek bir verimlilik sağlamakla birlikte son derece sessiz çalışır. Programlanabilir 3 devir sayısı, birçok farklı uç cihazda geniş bir kullanım alanı sağlar. Mevcut boyutlar 172 – 300 mm, 1.100 m³/h'ye kadar hacimsel debi ve 150 Pa'ya kadar statik basınç artışı.
Özellikler ve nitelikler:
Düşük ses oluşumunda en iyi etkinlik derecesi sayesinde düşük işletme maliyetleri Devir sayısı, 500-2.200 d.dak arasında üç kademede serbestçe programlanabilir Dönüş yönü değişken Tüm montaj konumları Yüksek çalışma sessizliği ve uzun kullanım ömrü Çok sayıda onay belgesi (örn. UL, CCC, EAC, CE)
Motor konseptleri:
İçten rotorlu motorlar:
EC teknolojisi
FB serisi
Ürün spesifikasyonu:
Kısa nozülde kullanım için maliyet optimizasyonlu sac kanat. Mevcut boyutlar 200 – 630 mm, 12.500 m³/h 'ye kadar hacimsel debiler için serbest üflemeli ve 159 Pa'ya kadar statik basınç artışı.
Özellikler ve nitelikler:
Sac kanatlı, uzun yıllar kendini kanıtlamış fan Kısa nozülde kullanım için optimize edilmiştir ErP Yönetmeliği 2015 uyarıncadır Çok sayıda onay belgesi (örn. VDE, UL, CCC, EAC, CE) ATEX
Motor konseptleri:
Dıştan rotorlu motorlar
AC teknolojisi
FC serisi
Ürün spesifikasyonu:
Tam nozül ve boru montajı gibi aerodinamik açıdan iyi bir şekilde geliştirilmiş olan hava yönlendirme sistemlerinde kullanım için kendini kanıtlamış, alüminyum pres döküm kanat. Mevcut boyutlar 315 – 1250 mm, 62.000 m³/h'ye kadar hacimsel debi ve 300 Pa'ya kadar statik basınç artışı.
Özellikler ve nitelikler:
%100 devir sayısı ile kontrol edilebilen hacimsel debi sayesinde yüksek esneklik Enerji verimliliği ve yatırım maliyetleri arasında uyum 2 kademede dinamik dengeleme sayesinde çok sessiz çalışma ve uzun kullanım ömrü ErP Yönetmeliği 2015 uyarıncadır Çok sayıda onay belgesi (örn. VDE, UL, CCC, EAC, CE)
Motor konseptleri:
Dıştan rotorlu motorlar AC teknolojisi